Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd.
Dom

ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Chiny ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. Certyfikaty
Dobra zagłuszacz sygnału telefonii komórkowej, fabrycznie dla mnie cena jest dobra, A +++

—— Pan Amer

Usterka trackera GPS jest idealna, a warsztat organizuje przesyłkę do mnie w zaledwie 5 dni. Dobra jakość, A +

—— Noel Bojorquez

Jammer pojazdu ma go, działa idealnie, dzięki. AAA

—— Pan Dawson

hej dzięki za wszystko ten zagłuszacz jest strasznie kocham ten duży pierścionek ;)

—— Jayridd

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  1. Importowana automatyczna bezołowiowa linia produkcyjna SMT, ta linia produkcyjna ma 6 istotnych cech:
  Łatka ma wysoką precyzję, a błąd jest rzędu mikronów;wydajność produkcji jest wysoka i może przekraczać 20 000 punktów na godzinę;jakość łatki jest dobra, a jakość łatki jest utrzymywana w granicach 100PPM;

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0
  2. Informacja zarządcza:
  Ze względu na szeroką gamę komponentów do produktów zabezpieczających sygnał, plan zamówień na komponenty ręczne stwarza duże problemy.Dzięki zaawansowanemu sprzętowi i zaawansowanemu zarządzaniu firma wprowadziła pod koniec 2007 r. Oprogramowanie ERP do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Pozwala to uniknąć fałszywych zakupów, nadmiernych zakupów i nieszczelności zakupu surowców spowodowanych przez poprzednie ręczne planowanie, dzięki czemu zasoby są dobre, a czas dostawy jest gwarantowany.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1
  3. Sprzęt do skanowania kodów kreskowych jest dostarczany w każdym procesie, realizując przesyłanie informacji o produkcji w czasie rzeczywistym, dokładne wyświetlanie statusu produkcji produktu, dokładne statystyki danych dotyczących produktu, niezawodną gwarancję procesu produkcji produktu i pełną kontrolę całego procesu produkcyjnego..Ponieważ wszystkie produkty wykorzystują zarządzanie kodami kreskowymi, arkusz przepływu procesu każdego stołu jest anulowany, a zarządzanie linią produkcyjną bez papieru jest w zasadzie realizowane, co znacznie oszczędza koszty produkcji i zapewnia, że ​​proces produkcji każdego licznika nie jest zły.Jednocześnie zarządzanie informacją warsztatu zostało zamknięte, efektywnie poprawiono efektywność zarządzania, ograniczono obsadę niektórych stanowisk kierowniczych i zaoszczędzono firmie na kosztach zarządzania produkcją.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2
  4. Wizualizacja informacji produkcyjnych:
  Na miejscu produkcji zainstalowaliśmy wielkoekranowy wyświetlacz elektroniczny.Planowana ilość, wydana ilość, ilość produkcji w toku i zrealizowana ilość zamówienia każdego klienta mogą być wyświetlane w czasie rzeczywistym, co jest narzędziem pomocniczym do planowania produkcji.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3
  5. Brak pyłu: Ze względu na zastosowany w firmie proces bezołowiowy stwierdziliśmy, że środowisko produkcyjne ma duży wpływ na jakość produktu podczas procesu produkcyjnego.Firma dokonała odpowiednich zmian w całym hali produkcyjnej pod względem zapylenia powietrza, letnich upałów, wilgoci w porze deszczowej i elektryczności statycznej zimą.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 4

 • OEM / ODM

  Signal Shield to wschodząca nowa branża i należy do serii produktów do ochrony prywatności sygnałów osobistych.Ponieważ te produkty nie są odpowiednie dla różnych typów klientów, nasza firma może świadczyć usługi OEM / ODM klientom zgodnie z tą funkcją.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0Dla klientów indywidualnych: zapotrzebowanie klienta na produkt może nie być zbyt jasne, więc jeśli podasz nam swój kraj i region oraz odległość między urządzeniem a osłoną, którą chcesz zablokować, możemy dostosować go do potrzeb Twojego kraju.Rozwiązania produktowe.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

  Dla pośredników i dystrybutorów: możesz być bardzo jasny co do popytu na produkty, ale zwykle kupujesz je hurtowo, a czas dostawy jest planowany, więc jeśli jesteś zadowolony z dowodu, możesz dać nam bezpośrednio w ramach OEM / ODM zamówienia, zrealizujemy Twoje zamówienie zgodnie z wymaganiami ilościowymi i czasowymi.Ponadto nasza firma może zapewnić Państwu długoterminową obsługę serwisową.Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt.

  ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2
  Drugi to dostawca projektu: możesz być planem zamówień dla konkretnego projektu, ale wcześniej możesz nie wiedzieć zbyt wiele o branży i mieć nadzieję na znalezienie równowagi między jakością a ceną w tej branży.Fabryka ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie, wierzę, że możemy Ci bardzo dobrze pomóc i zapraszamy do odwiedzenia fabryki w celu negocjacji.

   

   

 • R & D
  Zespół badawczo-rozwojowy naszej firmy to zespół techniczny z aktywnym myśleniem i innowacjami opartymi na współpracy. Zespół techniczny naszej firmy składa się z nowej generacji szkieletów technicznych w latach 80. i 90. ubiegłego wieku. Myślenie jest innowacyjne i innowacyjne, a kierownictwo ma ścisłe badania. Firma prowadzi podstawowe badania, aplikacje i procesy projektowe. Profesjonalny zespół we wszystkich aspektach produkcji, testowania i tak dalej. Dzięki profesjonalnym indywidualnym projektom i możliwościom produkcyjnym możemy w pełni sprostać indywidualnym potrzebom klientów i dokonywać wielkich zakupów. Witamy w negocjacjach.

Szczegóły kontaktu
ShenZhen Necom Telecommunication Technologies Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Jerry

Tel: +8613603042894

Faks: 86-755-28968486

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)